66 Posiedzenie Sejmu

66. posiedzenie Sejmu zakończone Posłowie uchwalili pakiet pilnych rządowych ustaw o odpadach oraz o Inspekcji Ochrony Środowiska. Sejm włączył się w ten sposób w rozwiązanie problemu porzucania odpadów oraz nasilonego… Czytaj Więcej »

Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

To ważne wydarzenie gospodarcze z udziałem Premiera, ministrów, posłów, przedstawicieli spółek skarbu państwa oraz przedstawicieli różnych podmiotów gospodarczych. Wśród omawianych zagadnień znajdują się m.in. elektromobilność, energetyka, automatyzacja, e-gospodarka, budownictwo, robotyzacja,… Czytaj Więcej »

Tydzień w Warszawie

W tym tygodniu praca w Warszawie. Kilka posiedzeń Komisji w tym Komisja Finansów, na której przedstawiłam opinię Komisji Energii i Skarbu Państwa o sprawozdaniu z wykonania budżetu za okres od… Czytaj Więcej »

64 Posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 64 posiedzenie Sejmu. Posłowie uchwalili 13 ustaw oraz przyjęli jedną uchwałę. Sejm przyjął ustawę o ustanowieniu Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości. To nowe odznaczenie dla osób, które szczególnie przyczyniły… Czytaj Więcej »

Święto Starego Fordonu

Od 9 czerwca odbywa się już IV edycja Święta Starego Fordonu, nad którym objęłam honorowy patronat. To festyn, który gwarantuje niezapomniane wrażenia i moc atrakcji dla wszystkich. Przepiękne historyczne inscenizacje,… Czytaj Więcej »