51 posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 51 posiedzenie Sejmu, na którym uchwaliliśmy 11 ustaw. Dotyczą one m.in. zmian w ustawie budżetowej na rok 2017 oraz w ustawie o dochodach jednostek samorządu terytorialnego – będzie… Czytaj Więcej »

50 posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 50 posiedzenie Sejmu, na którym uchwaliliśmy 17 ustaw. Dotyczą one m.in. finansowania zadań oświatowych, Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, zapewnienia podstawowej opieki zdrowotnej oraz uszczelnienia systemu podatku dochodowego od osób… Czytaj Więcej »

Dzień Łącznościowca

W dniu 16 października w Bydgoszczy obchodziliśmy Dzień Łącznościowca. Uroczystości z tej okazji odbyły się w Filharmonii Pomorskiej. Uczestniczyli w nich m.in. przedstawiciele Rządu, Poczty Polskiej, Banku Pocztowego, posłowie, wojewoda… Czytaj Więcej »

Wizyta w kopalni Budryk

W dniu 16 maja br. na zaproszenie Wiceministra Energii Grzegorza Tobiszowskiego wraz z grupą parlamentarzystów zjechaliśmy na poziom 1290 metrów w kopalni Budryk należącej do JSW. W spółce ruszają inwestycje,… Czytaj Więcej »

41 posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 41posiedzenie Sejmu, na którym uchwaliliśmy zmiany w ustawie o Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, ustawie – Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustawach. Nowe przepisy przewidują… Czytaj Więcej »