Konferencja w Mogilnie

W dniu 30 listopada na konferencji prasowej przekazałam informację o dofinansowaniu przekazanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki na rozbudowę hali sportowej wraz z zapleczem socjalnym dla Szkoły Podstawowej nr 3… Czytaj Więcej »

72 Posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 72 posiedzenie Sejmu, na którym Sejm przyjął ustawę o świadczeniu rekompensacyjnym z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla oraz z tytułu zaprzestania pobierania bezpłatnego węgla przez osoby niebędące… Czytaj Więcej »

71 Posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 71 posiedzenia Sejmu. Od rozpatrzenia poprawek Senatu do ustawy o ustanowieniu 12 listopada 2018 r. dniem wolnym od pracy Sejm rozpoczął trzydniowe posiedzenie. W ostatnim dniu uchwaliliśmy 27… Czytaj Więcej »

Konferencja w Częstochowie

W dniu 3 listopada w Częstochowie na Jasnej Górze rozpoczęła się konferencja gospodarcza z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pn. „Zobowiązani by pomnażać dzieła przodków. Osiągnięcia gospodarcze Państwa Polskiego… Czytaj Więcej »

70 Posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 70 posiedzenie Sejmu, ale prace w komisjach jeszcze trwają. Uchwaliliśmy na nim osiem ustaw. Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Sejm przyjął ustawę o święcie narodowym 12 listopada… Czytaj Więcej »