Spotkania w Sadkach i na Bielawach

W tym tygodniu gościłam w Sadkach i w Bydgoszczy z mieszkańcami osiedla Bielaw. Rozmawialiśmy o sprawach samorządowych i krajowych, a zwłaszcza o problemach mieszkańców, z którymi zmagają się codziennie.

59 posiedzenie Sejmu – podsumowanie

Podsumowanie czwartego dnia obrad. Najważniejszym punktem wtorkowych obrad był wybór członków Krajowej Rady Sądownictwa. Ponadto przyjęliśmy ustawę degradacyjną, Konstytucję Biznesu, uchwałę dotyczącą 50. rocznicy Marca ’68. oraz ustanowiliśmy 24 marca… Czytaj Więcej »

59 posiedzenie Sejmu

Najważniejszym wydarzeniem trzeciego dnia obrad Sejmu było wystąpienie przed Izbą przewodniczącego Seimasu Republiki Litewskiej Viktorasa Pranckietisa. Jego wizyta w Warszawie miała związek z obchodami 100-lecia Odbudowy Niepodległości Republiki Litewskiej. Czwartek,… Czytaj Więcej »

58 posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 58 posiedzenie Sejmu. Uchwaliliśmy osiem ustaw, podjęliśmy jedną uchwałę i rozpoczęliśmy prace nad dziewięcioma projektami w I czytaniu. Sejm podjął uchwałę w sprawie negocjacji zasad prowadzenia wspólnej polityki… Czytaj Więcej »