Pomoc Wojewody po nawałnicy

Po ostatniej niewyobrażalnej w skutkach nawałnicy, która dotknęła nasz region i spowodowała wiele zniszczeń oraz ucierpiało w niej wiele osób, Wojewoda Kujawsko – Pomorski podjął decyzję o przekazaniu gminom dotacji…. Czytaj Więcej »

46 posiedzenie Sejmu

Uchwalenie ustawy o Sądzie Najwyższym, nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii, którą przedstawiałam w imieniu Klubu PiS, (Zasadniczą zmianą, proponowaną w projekcie ustawy o oze jest rezygnacja ze stałej wartości… Czytaj Więcej »

Mistrzostwa Europy U23

Na stadionie Zawiszy trwają Mistrzostwa Europy U23 w lekkiej atletyce. Wraz z Ministrami Witoldem Bańką i Janem Widerą miałam okazję przyglądać się zmaganiom sportowym o tytuły mistrzów. Gratuluję mistrzom, a… Czytaj Więcej »

45 posiedzenie Sejmu

Rozpoczęliśmy 45 posiedzenie Sejmu, na którym uchwaliliśmy szereg ustaw. Kontynuacja nastąpi 12 lipca. Znowelizowaliśmy ustawę o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy oraz ustawy o kosztach sądowych w sprawach… Czytaj Więcej »

V Kongres Programowy PiS-u

Dobiegł końca V Kongres Programowy #PrawoiSprawiedliwość . Prezes Jarosław Kaczyński oraz Wicepremier Mateusz Morawiecki podkreślili, że przed nami 2 lata intensywnej pracy w obszarze m.in. #Mieszkanie+, #Gospodarka, #Innowacje, program #Emeryci…. Czytaj Więcej »

44 posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 44 posiedzenie Sejmu RP, na którym przyjęliśmy szereg zmian w przepisach. Dotyczą one m.in. możliwości stosowania marihuany w celach leczniczych, programu „Rodzina 500 plus” oraz usunięcia z przestrzeni… Czytaj Więcej »

43 posiedzenie Sejmu

Sejm na 43 posiedzeniu przyjął m.in. nowelizację ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej oraz osobach represjonowanych z powodów politycznych. Dożywotnie świadczenie pieniężne dla wszystkich działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z… Czytaj Więcej »