Mali Bohaterowie w Bydgoszczy

Ogólnopolski Challenge czyli Mali Bohaterowie w Bydgoszczy! Dziś wspólnie z Tomaszem Latosem – kandydatem na prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz Stowarzyszeniem Sport Life otworzyłam drugi w regionie bieg z przeszkodami dla… Czytaj Więcej »

Konferencja Posła Tomasza Latosa

Stolica w Toruniu, Bydgoszcz zepchnięta do zaścianka – dziś na konferencji prasowej przestrzegaliśmy przed głosowaniem na Koalicję Obywatelską. ❗Wybór jest prosty- #wielkaBydgoszcz, albo marszałek z PO z Torunia. ❌Platforma obywatelska… Czytaj Więcej »

69 Posiedzenie Sejmu

69 posiedzenie Sejmu zakończone. Podczas posiedzenia do Sejmu przyjechały dzieci z nauczycielami i opiekunami ze Szkoły Podstawowej w Ludzisku. Dziękuję za piękne kwiaty. Izba uchwaliła 15 ustaw oraz ustanowiła 19… Czytaj Więcej »

Mali Bohaterowie w Szubinie

Ogólnopolski Challenge czyli Mali Bohaterowie w Szubinie! W Szubinie wspólnie z Karoliną Domżała -Kaczmarek kandydatką na burmistrza Szubina i Sebastianem Hałasem dyrektorem Zakładu Poprawczego oraz Stowarzyszeniem Sport Life otworzyłam pierwszy… Czytaj Więcej »

68 Posiedzenie Sejmu

Zakończyło się 68 posiedzenie Sejmu RP, na którym rozpoczęliśmy prace nad e-dowodami czyli nowelizacją ustawy o dowodach osobistych, która usprawni komunikację obywateli m.in. z urzędami, placówkami służby zdrowia. Z kolei… Czytaj Więcej »