Gmina Szubin bez kompleksów!
W środowy poranek wraz z Karoliną Domżała-Kaczmarek -kandydatką na burmistrza Szubina odwiedziłam szubińskie targowisko. Tym razem spotkanie z mieszkańcami odbywało się „na słodko”, bo obok materiałów wyborczych Karolina i osoby z jej sztabu częstowały mieszkańców pączkami z rodzinnej, miejscowej cukierni. Była to doskonała okazja do rozmów i wymiany poglądów Karoliny na temat przyszłości i rozwoju Szubina oraz jego mieszkańców. Nie mam wątpliwości, że Karolina to najlepsza kandydatka na burmistrza Szubina. Jest to osoba z którą współpracuję i gwarantuje właściwy rozwój Waszej pięknej Gminy Szubin!
Młoda, ale mająca już 12 letnie doświadczenie w samorządzie, jest inspiratorem wielu atrakcyjnych samorządowych pomysłów zmierzających do poprawy jakości życia mieszkańców. Ma unikalną wizję rozwoju Gminy. Karolina mając wykształcenie medyczne znajdzie właściwą receptę na liczne problemy mieszkańców.
Zapewniam, że Gmina Szubin i Karolina ma we mnie wsparcie i wspólnie będziemy podejmować starania, by rządowe środki kierowane były do Gminy Szubin. A potrzeby są duże. To przede wszystkim rozwój infrastruktury – zwłaszcza remonty dróg, budowa Dziennego Domu Senior, wsparcie polityki senioralnej, edukacji.
Zagłosujcie na Karolinę Domżałę-Kaczmarek, bo wtedy Gmina Szubin będzie na pewno bez kompleksów!