Koniec wakacji… Wielka szkoda! Ale jeśli już – to tylko na sportowo!
Rozpoczynaliśmy wakacje na sportowo i w takim samym stylu kończymy. Dzieci rozegrały swój turniej w czerwcu w Łochowie, a rodzice i przyjaciele 31 sierpnia 2018r. w Szubinie.
Wraz z Football Academy Szubin zorganizowaliśmy I Nocny Turniej o Puchar Poseł Ewy Kozaneckiej. Turniej rozegraliśmy na Orliku w Szubinie, przy ul. Kochanowskiego.
W szranki rywalizacji stanęło 6 drużyn, ale chętnych było więcej. I tak zagrały: drużyna z Sipior, Liverpool Bydgoszcz, Rodzice Football Academy, Naładowani, Pizzeria Mala Italia (ostatnie 3 drużyny z Szubina) oraz FC Słupy.
Nagrody i puchary otrzymały najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy w kategoriach: najskuteczniejszego strzelca Turnieju (Kamil Barkowski z Sipor, strzelec 8 bramek), najlepszego bramkarza (Cezary Melerowicz – „Naładowani”) oraz najlepszego Turbokozaka. Ostania nagroda została przyznana w konkursie weryfikującym 5 rodzajów umiejętności technicznych zawodników (zwyciężyli ex aequo Rodzice i Naładowani). Po zaciętej, pełnej emocji walce wygrała drużyna z Sipior i to ona cieszyła się Pucharem.
Współorganizatorom, sponsorom, w tym szubińskiemu Kołu PiS, serdecznie dziękuję!!!
Za rok już kolejny Nocny Turniej, zapraszam!